Автоломбард Київ

Кредит під заставу авто

без постановки на стоянку

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОТРІБЕН:

credit pod zalog avto

АВТОМОБІЛЬ

технічний паспорт

pasport

ПАСПОРТ

громадянина України

inn

ІНП

ідентифікаційний номер

У НАС НАЙКРАЩІ УМОВИ!

Гроші готівкою

за бажанням клієнта в любій валюті

Авто лишається у Вас

з подальшим правом керування

Низька % ставка

без прихованих комісій і "дрібного шрифту"

Термін кредитування

від 2 місяців до 3-х років, з правом пролонгації

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

Анонімність

вся інформація по угоді повністю конфіденційна

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ АВТО В АВТОЛОМБАРДІ КИЕВА?

avtolombard kiev ofis

Приїзжаєте до нас в офіс

dogovor avtolombard kiev

Заключаємо договір

dengi pod zalog avto

Отримуєте гроші

КОНТАКТи

Київ (правий берег)
вул. Юрія Іллєнка 89А

Графік роботи з 9.00 до 18.00

Київ (лівий берег)
вул. Павла Усенка 8

Графік роботи з 9.00 до 18.00

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ КРЕДИТУ

Заявка  ЯКІ ВИДИ ПОСЛУГ НАДАЄ АВТОЛОМБАРД КИЇВ?

  Перш за все це фінансова компанія, яка надає послуги з кредитування під заставу автомобіля. На відміну від банків позику оформляється швидко і з мінімальним пакетом документів. В результаті досить при собі мати паспорт, ідентифікаційний код і предмет залогу. Процедура займає всього декілька годин за умови постановкі на стоянку. При оформленні автомобіля з подальшою його експлуатацією часу знадобиться трохи більше.

  Тим часом в автоломбардах міста Києва можна отримати позику не тільки під автомобіль. Наприклад під комерційний транспорт, сільськогосподарську техніку, водний транспорт, мотоцикли та інші транспортні засоби. У зв’язку з цим можливостей для отримання швидкого кредитування стало більше. В наслідок чого кредит під заставу ТЗ або іншого автомобіля може отримати як фізична так і юридична особа.

  Тим часом бізнес в цілому і ринок кредитування зокрема ставить нові умови і можливості. Якщо раніше прийшовши в автоломбард Київа можна було отримати кредит під заставу авто тільки при постановці авто на стоянку, то тепер варіантів більше. Коротше кажучи є три види застави. А саме: з постановкою на стоянку, з правом подальшого використання автомобіля з переоформленням і без переоформлення. Тому розглянемо кожен варіант окремо.

  Авто на стоянку

  Наприклад при постановці авто на стоянку ви не зможете користуватися автомобілем і це один, але великий мінус при оформленні позики. Однак можлива сума кредиту буде до 80% від вартості автомобіля. А відсоткова ставка буде найнижча. При всьому цьому ваша машина буде перебувати під цілодобовим наглядом на стоянці, що охороняється.

  Авто в їзду

  При отриманні кредиту під заставу авто з правом керування ви отримаєте до половини від вартості автомобіля, якщо оформите авто в лізинг. А ось якщо без переоформлення ви можете розраховувати на суму не більше 20% від реальної вартості транспортного засобу. На відміну від постановки на стоянку таке оформлення буде дорожче. Перш за все тому що є додаткові витрати у вигляді GPS-трекер, каско, юридичні послуги. Більш детально про лізинг авто тут.

  Автозайм

  Контакти

  Залишити заявку