Автоломбард - швидке рішення фінансових проблем!

Бажаєте отримати кредит під заставу авто? Залиште заявку і ми зв’яжемося з Вами на протязі 1 хвилини.

  Розрахунок кредиту під заставу авто

  Приклад розрахунку: 

  Сума кредиту 2 000 $.

  Автомобіль лишається у Вас

  Термін кредитовання 6 місяців

  Відсоткова ставка 36% річних

  Щомісячний платіж = 472 $.

  Переплата за 6 місяців = 832 $.

  Загальна сума платежів = 2 832 $.

  Мінімальний термін кредитування 61 день, максимальний 3 роки. З можливістю безкоштовної пролонгації договору

   Бажаєте подати заявку? Вкажіть:

   Адреси автоломбардів

   Київ (лівий берег)
   вул. Павла Усенка 8

   Графік работи: 9.00 – 18.00

   Робочі дні: Пн – Сб

   Вихідний: Неділля

   Київ (правый берег)
   вул. Юрія Іллєнка 89А

   Графік работи: 9.00 – 18.00

   Робочі дні: Пн – Сб

   Вихідний: Неділля

   Питання / Відповідь

   Для оформлення кредиту під заставу автомобіля потрібно паспорт та ІНН. Якщо Ви не є громадянином України – тимчасова посвідку на проживання.

   Приїжджаєте до нас в офіс. Ми перевіряємо і оглядаємо автомобіль. Погоджуємо суму позики і термін кредитування. Оформляємо і підписуємо договір. Після підписання договору Ви отримуєте потрібну суму готівкою або на банківську карту.

   Так! Але кожен випадок індивідуальний. Тому не соромтеся, дзвоніть ми впевнені, що знайдемо прийняте для Вас рішення. Наш автоломбард в Києві працює індивідуально з кожним клієнтом.

   Якщо Ваш автомобіль знаходиться в заставі в іншому ломбарді і Ви з якихось причин хочете перевести кредит у нас. Ми з радістю Вам допоможемо в цьому. Маємо величезний досвід в цьому питанні і це не є проблемою. Звертайтеся не соромтеся.

   Так. Найголовніше що б на момент укладення договору на автомобілі не було, штрафів, обтяжень, заборон на відчуження та переофомлення права власності.

   Все залежить від умов кредитування. Якщо Ви залишаєте свій автомобіль на стоянці ломбарду, процедура займе не більше 1 години. Якщо ж Ви хочете користуватися автомобілем і далі час оформлення угоди складе до 4 годин.

   Формула дуже проста. Якщо автомобіль свіжий до 3 років і технічно справний, без пошкоджень можна сміливо розраховувати на 70% від ринкової вартості. Чим старше автомобіль тим відповідно сума буде зменшуватися. Але є й винятки. Все залежить від технічного стану і зовнішнього та внутрішнього вигляду машини. Тому телефонуйте або залишайте заявку і ми впевнені що підберемо для Вас оптимальне рішення.